Новини

Резултати от квалификации на Европейска купа по състезателно, Юноши и Девойки, Велико Търново, България
30 юни 2007

Ranking after qualificatins of II European Youth Series, 30.06 - 01.06.07, Veliko Tarnovo, Bulgaria

Резултати от квалификации на Европейска купа по състезателно, Юноши и Девойки, Велико Търново, България

IFSC European Youth Series
30.06 – 01.07.2007, Veliko Tarnovo, Bulgaria
Ranking after Qualification
FEMALE Youth B
Rank Number Name Nation Route 1 Route 2 Qual
1 53 ERNST, Johanna AUT 3.5 1 1.87
2 31 LADURNER, Alexandra ITA 3.5 2.5 2.96
2 55 PICHLER, Stefanie AUT 3.5 2.5 2.96
4 79 PRUNSTER, Andrea ITA 3.5 4 3.74
5 47 MESCHIK, Pia AUT 3.5 5.5 4.39
6 65 KALNINA, Elza LAT 7 7 7.00
7 35 SöDERLUND, Matilda SWE 3.5 18 7.94
8 57 ZAIKINA, Anna RUS 14 5.5 8.77
9 34 MORANDI, Jessica ITA 9 9 9.00
10 83 BENEDICTSSON, Caroline SWE 10.5 9 9.72
11 28 PIVODOVA, Tereza CZE 8 12 9.80
12 36 BRDARIC, Antonina SRB 12 12 12.00
13 32 YAKUBA, Olga RUS 18 9 12.73
14 56 GISLIMBERTI, Anna ITA 10.5 16 12.96
15 80 MANOVSKI, Katarina SRB 15 12 13.42
16 95 ILIC, Teodora SRB 13 17 14.87
17 40 KACTNELSON, Inbal ISR 16 14.5 15.23
18 88 SIKTER, Barbara HUN 17 14.5 15.70



IFSC European Youth Series
30.06 – 01.07.2007, Veliko Tarnovo, Bulgaria
Ranking after Qualification
FEMALE Youth A
Rank Number Name Nation Route 1 Route 2 Qual
1 75 NEDYALKOVA, Spasina BUL 1 2 1.41
2 72 MIDTBOE, Hannah NOR 2.5 1 1.58
3 89 WEBEN, Greta AUT 2.5 3 2.74
4 90 EPPENSTEINER, Madeleine AUT 4 4.5 4.24
5 78 SWOBODA, Eva Maria AUT 6 4.5 5.20
6 84 KIRáLY, Nóra HUN 5 6.5 5.70
7 93 ZAMPAR, Cassandra ITA 7 6.5 6.75
8 42 CERMAKOVA, Anna CZE 9 9 9.00
9 59 DELL'ADAMI, Raethia ITA 8 11 9.38
10 73 KöLLE, Isabelle AUT 11 8 9.38
11 92 KOTRBOVA, Daniela CZE 10 10 10.00



IFSC European Youth Series
30.06 – 01.07.2007, Veliko Tarnovo, Bulgaria
Ranking after Qualification
FEMALE Juniors
Rank Number Name Nation Route 1 Route 2 Qual
1 2 VALSECCHI, Manuela ITA 1.5 2 1.73
1 69 SAURWEIN, Franziska AUT 1.5 2 1.73
3 48 RAJFOVA, Silvie CZE 3.5 2 2.65
4 25 MORANDI, Sara ITA 3.5 4.5 3.97
5 58 HROZOVA, Lucie CZE 5 4.5 4.74
6 9 ROTA, Elisa ITA 7 6 6.48
6 44 KUCSERA, Lenke HUN 6 7 6.48






IFSC European Youth Series
30.06 – 01.07.2007, Veliko Tarnovo, Bulgaria
Ranking after Qualification
MALE Youth B
Rank Number Name Nation Route 1 Route 2 Qual
1 81 ONDRA, Adam CZE 6 1 2.45
2 6 TER-MINASYAN, Arman RUS 6 2 3.46
3 54 KUNZ, Florian AUT 6 4.5 5.20
3 64 KöB, Lukas AUT 6 4.5 5.20
3 85 TIMONOV, Vadim RUS 6 4.5 5.20
6 10 BOMBARDI, Marcello ITA 6 7 6.48
7 77 HEAGHT, Yaniv ISR 6 8 6.93
8 1 GHISOLFI, Stefano ITA 6 9 7.35
9 22 RUDIGIER, Max AUT 12.5 4.5 7.50
10 23 SOKOLOV, Sergey RUS 6 10 7.75
11 7 MORODER, Rudi ITA 6 13.5 9.00
12 17 DEUTSCHMANN, Sandro AUT 6 21 11.22
13 70 RUGENS, Rolands LAT 14 12 12.96
14 91 ZSOLD, Adam ISR 12.5 13.5 12.99
15 33 HARNA, Filip CZE 16 11 13.27
16 82 BRUMANA, Maurizio ITA 15 16 15.49
17 19 MEICHELI, Itamr ISR 17 17 17.00
18 60 ERIKOV, Alexey RUS 19.5 15 17.10
19 87 GURMAN, Alon ISR 18 19 18.49
20 3 GáL, Máté HUN 19.5 18 18.73
21 12 PETROV, Kristyan BUL 21 20 20.49



IFSC European Youth Series
30.06 – 01.07.2007, Veliko Tarnovo, Bulgaria
Ranking after Qualification
MALE Youth A
Rank Number Name Nation Route 1 Route 2 Qual
1 11 STRANIK, Martin CZE 4.5 2 3.00
1 15 SCHUBERT, Jakob AUT 4.5 2 3.00
1 26 LECHNER, Mario AUT 4.5 2 3.00
4 5 BERGER, Noé LUX 4.5 4 4.24
5 4 KAMVAS, Balint HUN 4.5 5 4.74
6 74 MEINDL, Manuel AUT 4.5 10 6.71
7 71 ANDREOZZI, Luca ITA 9.5 6 7.55
8 52 OLSEN, Eirik NOR 9.5 7 8.15
9 43 MEICHEL, Omer ISR 4.5 15.5 8.35
9 66 FEISTMANTL, Christian AUT 4.5 15.5 8.35
11 38 DE CESERO, Fabio ITA 11 10 10.49
12 13 SIFRA, Martin CZE 16 8 11.31
13 27 GáL, Bence HUN 13 10 11.40
14 16 SKREJPEK, Lukas CZE 12 14 12.96
15 14 VUJIC, Stefan SRB 14.5 12.5 13.46
16 76 PERUNOVIC, Luka SRB 17 12.5 14.58
17 45 HEMO, Ofek ISR 14.5 17 15.70



IFSC European Youth Series
30.06 – 01.07.2007, Veliko Tarnovo, Bulgaria
Ranking after Qualification
MALE Juniors
Rank Number Name Nation Route 1 Route 2 Qual
1 63 MIDTBOE, Magnus NOR 3.5 1.5 2.29
1 67 LAZAROV, Blagovest BUL 3.5 1.5 2.29
3 94 LARCHER, Jacopo ITA 3.5 3 3.24
4 39 CORETTI, Manuel ITA 3.5 4 3.74
5 50 RIVA, Simone ITA 3.5 5 4.18
6 61 THORBJOERNSEN, Kristoffer Kvamme NOR 3.5 6 4.58
7 18 MARKOV, Zlati BUL 7 7 7.00
8 46 PETROV, Nikola BUL 10 8 8.94
9 86 ZARCHEV, Metodi BUL 9 10.5 9.72
10 29 MARIS, George ROM 8 12 9.80
11 68 KUBASHLIEV, Daniel BUL 11 9 9.95
12 8 AICHLSEDER, Mario AUT 12 10.5 11.22



София 1142, бул. "Васил Левски" 75
тел./факс (+359 2) 930 05 32; e-mail: office@bfka.org
Булстат 121213771, банкова сметка: Райфайзенбанк,
IBAN - BG86RZBB91551001950421, BIC - RZBBBGSF