Новини

Световно първенство по спортно катерене за юноши и девойки, 28.08-01.09.2012, Сингапур
02 септември 2012

02.09.2012
Приключи участието на Тодор Шарков и в дисциплината скорост, където зае 23-то място.

30.08.2012
Завърши квалификацията и на втория маршрут от дисциплината трудност. Тодор Шарко зае 31-во място в конкуренцията на 56 участника в неговата възрастова група - http://www.ifsc-climbing.org
Утре състезанието продължава с полуфиналите и финали в трудността.

29.08.2012
Приключи квалификацията на първия маршрут в дисциплината трудност. Тодор Шарков заема 29-то място. Ще стискаме палци на Тошко утре на втория маршрут - дано успее да се класира за полуфинала!

28.08.2012
Утре, 29-ти август, е първият ден от програмата на Световното първенство по спортно катерене за юноши и девойки, което ще се проведе до 1-ви септември в Сингапур. Участие взимат над 320 млади състезатели от рекордните 46 страни-участнички. Състезателите са разделени в три възрастови групи, а дисциплините, в които ще се състезават са трудност и скорост.
В състезанието ще участва и представителят на България Тодор Шарков, който се състезава в най-малката възрастова група – Youth B – (14-15г.) Пожелаваме му успех!

Програма на състезанието:
29.08.12, сряда – трудност - квалификации – маршрут I
30.08.12, четвъртък – трудност - квалификации – маршрут II
31.08.12, петък – трудност – полуфинали и финали
01.09.12, събота – скорост - квалификации и финали

Повече за състезанието, снимки, резултати и класиране може да видите на сайта на проявата: http://www.wych2012.sg/ , а също да проследите и онлайн на https://www.ifsc.tv/