Новини

Държавно първенство по състезателно катерене за мъже и жени, 30.09-01.10.2006 г., Велико Търново
02 октомври 2006

ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО ПО СЪСТЕЗАТЕЛНО КАТЕРЕНЕ ЖЕНИ,МЪЖЕ, СКОРОСТ И ТРУДНОСТ

30 СЕПТЕМВРИ - 1 ОКТОМВРИ 2006 ГОД. - ВЕЛИКО ТЪРНОВО

 

ТРУДНОСТ

ЖЕНИ

 

 

 

Съст.

No

 

Състезател и представителство

Пост.

Kв.

Кл.

кв.

Пост. F

Кл.F

 

169

Спасина Николова Недялкова - КЕС "СЕЛТ"

F

1

36

1

 

126

Цвета Константинова Кожухарова - AK "Трапезица"

F

1

31-

2

 

127

Ина Петрова Джамбазова - АК "Трапезица"

F

1

23

3

 

112

Радиана Стефанова Манева - АТК Казанлък

31

5

21

4

 

168

Тихомира Николова Недялкова - КЕС "СЕЛТ"

32-

4

19+

5

 

98

Елица Йорданова Йорданова - ТД "Родни балкани"

26-

6

18+

6

 

139

Йоана Асенова Миланова - АК Академик

24

7

 

 

МЪЖЕ

 

 

Съст.

No

 

Състезател и представителство

Пост.

кв.

Кл.

кв.

Постиж. ½ фин.

Кл.

½ фин.

Пост. Фин.

Кл. Фин.

 

132

Благовест Георгиев Лазаров - АК "Еделвайс 74"

44

1

27

2

30-

1

 

133

Милен Стефанов Видиновски - АК "Еделвайс 74"

44

1

25-

3

29-

2

 

136

Бойко Маринов Лалов - КСК Железни пръсти

44

1

25-

3

24-

3

 

134

Мариян Денчев Георгиев - ТД "Трапезица"

44

1

24

5

24-

4

 

135

Минчо Славов Петков - КСК Железни пръсти

41

7

18-

6

24-

5

 

129

Ивайло Кръстев - ТД "Трапезица"

44

1

29

1

23

6

 

164

Никола Петров Цветанов - АК "Стратеш"

41-

8

17-

8

22

7

 

165

Злати Георгиев Марков - КАСКП "Еверест"

41+

6

17

7

22-

8

 

97

Калоян Иванов Добрев - АК "Еделвайс 74"

29-

10

17-

9

22-

9

 

109

Димитър Кирилов Златев - ТД "Родни балкани"

25-

15

14+

10

22-

10

 

137

Ивайло Здравков Радков - КСК Железни пръсти

26-

13

14

11

 

 

147

Ясен Любенов Цеков - ТД "Родни балкани" Варна

24

20

11+

12

 

 

138

Емил Бориславов Борисов - КСК Железни пръсти

25

14

11

13

 

 

131

Стефан Анатолиев Аврамов - АК "Еделвайс 74"

24

20

11

14

 

 

111

Станимир Иванов Желязков - НСА - София

24

20

11-

15

 

 

157

Андрей Руменов Манолов - Ди Екс Ти

24

20

11-

15

 

 

167

Методи Володиев Зарчев - КЕС "СЕЛТ"

32+

9

11-

17

 

 

140

Тихомир Борисов Димитров - НСА - София

28-

11

11-

18

 

 

170

Ташо Велков Наумов - ТД "Родни балкани"

25-

15

11-

19

 

 

158

Даниел Живков Кубашлиев - ТД "Родни балкани"

25-

15

11-

19

 

 

150

Петър Ивелин Гавраилов - ТД "Трапезица"

25-

15

11-

19

 

 

118

Данаил Маринов Дончев - ТД "Трапезица"

26+

12

10-

22

 

 

166

Андреи Кехая Минчев - КЕС "СЕЛТ"

25-

15

8

23

 

 

141

Емилиян Валентинов Колевски - НСА - София

24

20

8

24

 

 

159

Владимир Павлов Пеков - Ди Екс Ти

24

20

8-

25

 

 

15

Георги Стефанов Пенев - НСА - София

23-

26

 

 

 

 

110

Димитър Еди Комарски - УПВ "Черни осъм"

15-

27

 

 

 

 

 

 

СКОРОСТ

ЖЕНИ

 

 

 

 

Съст.

No

 

Състезател и представителство

М. І

М. ІІ

СБОР

Класир.

 

169

Спасина Николова Недялкова - КЕС "СЕЛТ"

29,60

29,60

59,20

1

 

112

Радиана Стефанова Манева - АТК Казанлък

41,27

32,67

1,13,94

2

 

168

Тихомира Николова Недялкова - КЕС "СЕЛТ"

44,17

42,37

1,26,54

3

 

98

Елица Йорданова Йорданова - ТД "Родни балкани"

59,34

54,54

1,53,88

4

 

139

Йоана Асенова Миланова - АК Академик

59,61

-

DEF

5

 

 

МЪЖЕ

 

 

 

Съст.

No

 

Състезател и представителство

М. І

М. ІІ

СБОР

Класир.

 

135

Минчо Славов Петков - КСК Железни пръсти

15.11

14.31

29.42

1

 

132

Благовест Георгиев Лазаров - АК "Еделвайс 74"

14.99

14.67

29.66

2

 

167

Методи Володиев Зарчев - КЕС "СЕЛТ"

15.53

18.58

34.11

3

 

140

Тихомир Борисов Димитров - НСА - София

19.00

19.45

38.45

4

 

136

Бойко Маринов Лалов - КСК Железни пръсти

23.74

18.20

41.94

5

 

97

Калоян Иванов Добрев - АК "Еделвайс 74"

22.91

21.56

44.47

6

 

109

Димитър Кирилов Златев - ТД "Родни балкани"

24.38

22.38

46.76

7

 

166

Андреи Кехая Минчев - КЕС "СЕЛТ"

25.21

23.16

48.37

8

 

15

Георги Стефанов Пенев - НСА - София

27.38

21.98

49.36

9

 

170

Ташо Велков Наумов - ТД "Родни балкани"

21.39

29.42

50.81

10

 

157

Андрей Руменов Манолов - Ди Екс Ти

27.27

25.95

53.22

11

 

158

Даниел Живков Кубашлиев - ТД "Родни балкани"

29.88

25.24

55.12

12

 

141

Емилиян Валентинов Колевски - НСА - София

29.79

26.71

56.50

13

 

147

Ясен Любенов Цеков - ТД "Родни балкани" Варна

30.71

26.55

57.26

14

 

159

Владимир Павлов Пеков - Ди Екс Ти

42.44

37.18

1.19.62

15

 

118

Данаил Маринов Дончев - ТД "Трапезица"

21.49

-

DEF

16

 

164

Никола Петров Цветанов - АК "Стратеш"

-

24.69

DEF

17

 

 

 

ГЛАВЕН СЪДИЯ : ..........................                            ГЛАВЕН СЕКРЕТАР: ...........................

                                  /Дим. Павлов/                                                                    /Хр. Кьосев/

Тагове:

София 1142, бул. "Васил Левски" 75
тел./факс (+359 2) 930 05 32; e-mail: office@bfka.org
Булстат 121213771, банкова сметка: Райфайзенбанк,
IBAN - BG86RZBB91551001950421, BIC - RZBBBGSF