Новини

Държавно първенство по състезателно катерене за деца, юноши и девойки, 29-30.09.2006 г., Велико Търново.
02 октомври 2006

 

ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО ПО СЪСТЕЗАТЕЛНО КАТЕРЕНЕ - ДЕЦА, ДЕВОЙКИ И МЛАДЕЖИ, СКОРОСТ И ТРУДНОСТ

29-30 СЕПТЕМВРИ 2006 ГОД. - ВЕЛИКО ТЪРНОВО

 

ТРУДНОСТ

 

ІІ ГРУПА - МОМИЧЕТА

 

 

 

Съст.

No

 

Състезател

 

Представителство

 

Пост.

I ва

кв.

 

Кл.

I ва

кв.

Коефицент

 

Пост.

II ра

кв.

Кл.

II ра

кв.

Коефицент

 

Общо

Кл.

кв.

 

Пост. Ф.

 

Кл. Ф.

 

19

Юлия Красимирова Керемидчиева

АК "Трапезица"

F

1

4

F

1

3

3,46

1

47+

1

 

11

Антония Василева Флорова

АТК "Казанлък"

F

1

4

F

1

3

3,46

1

47-

2

 

105

Доротея Василева Николова

АК "Еделвайс 74"

F

1

4

F

1

3

3,46

1

45

3

 

24

Гергана Илянова Атанасова

АК "Трапезица"

F

1

4

F

1

3

3,46

1

45

3

 

6

Виктория Георгиева Балчева

АТК "Казанлък"

F

1

4

F

1

3

3,46

1

36-

5

 

97

Росица Руменова Иванова

АТК "Казанлък"

F

1

4

27

7

7

5,29

7

31-

6

 

3

Цветелина Христова Иванова

КЕС "Вертикален свят"

F

1

4

30-

6

6

4,90

6

17-

7

 

23

Биляна Емилова Митева

АСК "Вертикал"

19-

11

11

23+

9

9,5

10,22

10

16+

8

 

40

Влада Венциславова Маринова

АК "Трапезица"

25+

8

8

23+

9

9,5

8,72

8

16

9

 

38

Кристина Велева Ценева

АК "Трапезица"

22+

10

10

25+

8

8

8,94

9

14

10

 

16

Теодора Теодорова Мънева

АТК "Казанлък"

24-

9

9

18

12

13

10,82

11

 

11

 

46

Теодора Тодорова Байрактарова

ТД "Чумерна"

15-

13

13

21

11

11

11.96

12

 

12

 

100

Елена Радославова Милева

АК "Трапезица"

14

14

14,5

18

12

13

13,73

13

 

13

 

13

Ива Петрова Добрева -

АК "Трапезица"

14

14

14,5

18

12

13

13,73

13

 

13

 

48

Стефани Йовкова Спасова

ТД "Чумерна"

17

12

12

15

16

16

13,86

15

 

15

 

53

Мирела Емилова Енева

АСК "Вертикал"

4-

16

16

16

15

15

15,49

16

 

16

 

 

ІІ ГРУПА - МОМЧЕТА

 

 

 

Съст.

No

 

Състезател

 

Представителство

 

Пост.

I ва

кв.

 

Кл.

I ва

кв.

Коефицент

 

Пост.

II ра

кв.

Кл.

II ра

кв.

Коефицент

Общо

Кл. Кв.

 

Пост. Ф.

 

Кл. Ф.

ПСФин.

Кл.СФин

 

66

Мартин Андреев Мороз

АК "Трапезица"

F

1

3,5

F

1

2

2,65

1

45

1

18-

1

 

51

Тихомир Христов Христов

АТК "Казанлък"

F

1

3,5

F

1

2

2,65

1

45

1

17-

2

 

31

Марин Мартинов Марков

АК "Трапезица"

F

1

3,5

F

1

2

2,65

1

38+

3

 

3

 

14

Виктор Валентинов Драганов

АТК "Казанлък"

F

1

3,5

29+

4

4,5

3,97

4

35

4

 

4

 

107

Тодор Каменов Шарков

АК "Еделвайс 74"

F

1

3,5

26+

10

10,5

6,06

6

35

5

 

5

 

7

Паруш Илиянов Димитров

ТД "Чумерна"

F

1

3,5

29+

4

4,5

3,97

4

31-

6

 

6

 

12

Александър Гаврилов Ганчев

КЕС "Верт. свят"

28+

7

7

27+

7

7

7,00

7

22+

7

 

7

 

28

Мартин Емилов Митков

АСК "Вертикал"

18+

12

12,5

27-

8

8,5

10,31

10

22-

8

 

8

 

25

Емилиян Ивайлов Иванов -

АСК "Вертикал"

25+

9

9,5

28-

6

6

7,55

8

15

9

 

9

 

2

Христиан Георгиев Панчаревски

АТК "Казанлък"

27-

8

8

27-

8

8,5

8,25

9

15-

10

 

10

 

22

Кристиян Руменов Драгозов

АК "Трапезица"

25+

9

9,5

25+

12

13

11,11

11

 

11

 

11

 

33

Иван Николаев Монев

КЕС "Верт. свят"

18

14

15

26+

10

10,5

12,55

12

 

12

 

12

 

1

Владислав Тодоров Ангелов

АК "Трапезица"

20

11

11

25

15

15

12,85

13

 

13

 

13

 

4

Преслав Танев Стефанов

АК "Трапезица"

18

14

15

25+

12

13

13,96

14

 

14

 

14

 

15

Ян Марчелов Ямелиев

АК "Трапезица"

18

14

15

25+

12

13

13,96

14

 

14

 

14

 

41

Симеон Огнянов Ганев

АК "Трапезица"

18+

12

12,5

23

16

16,5

14,36

16

 

16

 

16

 

8

Генчо Бориславов Генчев

АК "Трапезица"

18-

17

17

23

16

16,5

16,75

17

 

17

 

17

 

30

Галимир Галимиров Петранов

АСК "Вертикал"

17+

18

18

23-

18

18

18,00

18

 

18

 

18

 

 

ІІI ГРУПА - МОМИЧЕТА

 

 

Съст.

No

 

Състезател

 

Представителство

 

Пост.

I ва

кв.

 

Кл.

I ва

кв.

Коеф.

 

Пост.

II ра

кв.

Кл.

II ра

кв.

Коеф.

Общо

Кл. Кв.

 

Пост. Ф.

 

Кл. Ф.

 

106

Полина Пламенова Петкова

АК "Еделвайс 74"

27+

1

1

27+

1

1

1

1

19-

1

 

21

Севда Тошкова Господинова

АСК "Вертикал"

16+

2

2

15

2

2

2

2

15-

2

 

37

Таня Николаева Баръмова

АК "Еделвайс 74"

8+

3

3

14

3

3

3

3

13-

3

 

54

Анета Красимирова Петкова

ТД "Чумерна"

7+

4

4

11

4

4

4

4

3+

4

 

 

ІІI ГРУПА - МОМЧЕТА

 

 

Съст.

No

 

Състезател

 

Представителство

 

Пост.

I ва

кв.

 

Кл.

I ва

кв.

Коеф.

 

Пост.

II ра

кв.

Кл.

II ра

кв.

Коеф.

Общо

Кл.кв

 

 

Пост. Ф.

 

Кл. Ф.

 

17

Светослав Христов Савов

АК "Трапезица"

30

3

3

29-

3

3,5

3,24

4

24-

1

 

104

Пламен Иванов Петков

АК "Еделвайс 74"

34

2

2

29-

3

3,5

2,65

2

22

2

 

103

Христо Михайлов Петков

АК "Еделвайс 74"

21

4

4

30

2

2

2,83

3

22

3

 

20

Божидар Здравков Любенов

АК "Трапезица"

34+

1

1

31

1

1

1

1

20

4

 

110

Никола Русинов Илиев

АК "Еделвайс 74"

15

5

5

17

6

6

5,48

5

16

5

 

26

Бранимир Светлинов Стоилов

АСК "Вертикал"

3-

6

6

3

5

5

5,48

5

-

6

 

 

ІV ГРУПА - ДЕВОЙКИ

 

 

Съст.

No

 

Състезател

 

Представителство

 

Пост.

I ва

кв.

 

Кл.

I ва

кв.

Коеф.

 

Пост.

II ра

кв.

Кл.

II ра

кв.

Коеф.

Общо

Кл.кв

 

 

Пост. Ф.

 

Кл. Ф.

 

43

Спасина Николова Недялкова

КЕС" СЕЛТ"

F

1

1

41

1

1

1

1

32

1

 

34

Елена Илиева Михова

АК "Еделвайс 74"

27+

2

2

20-

2

2

2

2

17-

2

 

29

Емилия Иванова Иванова

КЕС "Вертикален свят"

18+

4

4

18

3

3

3,46

3

17-

3

 

52

Рената Илкова Йонкова

КЕС "Вертикален свят"

27-

3

3

17-

4

4

3,46

3

15

4

 

50

Маринела Росенова Ненова

КЕС "Вертикален свят"

8+

6

6

14

5

5,5

5,74

6

11-

5

 

44

Илияна Радославова Архипова

КЕС" СЕЛТ"

9-

5

5

14

5

5,5

5,24

5

10а

6

 

 ІV ГРУПА - ЮНОШИ

 

 

 

Съст.

No

 

Състезател

 

Представителство

 

Пост.

I ва

кв.

 

Кл.

I ва

кв.

Коеф.

 

Пост.

II ра

кв.

Кл.

II ра

кв.

Коеф.

Кл.кв

 

Общо

 

Пост. Ф.

 

Кл. Ф.

 

42

Благовест Георгиев Лазаров

АК "Еделвайс 74"

36

1

1,5

F

1

1,5

1,5

1

42

1

 

18

Злати Георгиев Марков

КАСКП "Еверест"

36

1

1,5

F

1

1,5

1,5

1

29-

2

 

47

Методи Володиев Зарчев

КЕС "СЕЛТ"

34

3

3,5

35-

3

3

3,24

3

29-

3

 

98

Петър Ивелин Гавраилов

АК "Трапезица"

34

3

3,5

33-

4

4,5

3,97

4

29-

4

 

32

Даниел Живков Кобашлиев

ТД "Родни балкани"

24-

5

5

33-

4

4,5

4,74

5

27-

5

 

39

Ясен Любенов Цеков

ТД "Родни балкани"

23

6

6

29

6

6

6

6

19А

6

 

49

Мартин Иванов Добрев

АК "Еделвайс 74"

15-

7

7

21

7

7

7

7

10

7

 

V ГРУПА - ДЕВОЙКИ

 

 

 

Съст.

No

 

Състезател

 

Представителство

 

Пост.

I ва

кв.

 

Кл.

I ва

кв.

Коеф

 

Пост.

II ра

кв.

Кл.

II ра

кв.

Коеф.

Общо

Кл.кв

 

 

Пост. Ф.

 

Кл. Ф.

1.

45

Тихомира Николова Неделкова

КЕС "СЕЛТ"

F

1

1

28-

1

1

1

1

23-

1

2.

6

Мила Кръстева Гордеева

АК"Трапезица"

27+

2

2

20-

2

2

2

2

17-

2

3.

36

Гергана Илиева Михова

АК "Еделвайс 74"

27+

2

2

20-

2

2

2

2

16+

3

 

 

V ГРУПА - МЛАДЕЖИ

 

 

 

Съст.

No

 

Състезател

 

Представителство

 

Пост.

I ва

кв.

 

Кл.

I ва

кв.

Коеф

 

Пост.

II ра

кв.

Кл.

II ра

кв.

Коеф.

Общо

 

Кл.кв

 

Пост. Ф.

 

Кл. Ф.

3.

10

Калоян Иванов Добрев

АК "Еделвайс 74"

36

1

1

33

1

1

1

1

29-

1

1.

35

Никола Петров Цветанов

"Стратеш"

36

1

1

31

2

2

1,41

2

28-

2

2.

27

Мирослав Василев Симеонов

КЕС "Вертикален свят"

14

3

3

22

3

3

3

3

10

3

 


 

 СКОРОСТ

0 ГРУПА - МОМИЧЕТА

 

 

Съст.

No

 

Състезател

 

Представителство

 

Съд. старт

 

ІІ-ри старт.

Класиране

Финал

Класиране

 

23

Биляна Емилова МИтева

АСК "Вертикал"

 

31,25

1

30,54

1

 

40

Влада Венциславова Маринова

АК "Трапезица"

 

39,78

2

35,43

2

 

100

Елена Радославова Милева

АК "Трапезица"

 

1,23,44

4

51,63

3

 

13

Ива Петрова Добрева

АК "Трапезица"

 

1,14,67

3

59,34

4

 

53

Мирела Емилова Енева

АСК "Вертикал"

 

1,56,67

5

1,23,19

5

 

 0 ГРУПА - МОМЧЕТА

 

 

Съст.

No

 

Състезател

 

Представителство

 

Съд. старт

 

ІІ-ри старт.

Класиране

Финал

Класиране

 

107

Тодор Каменов Шарков

АК "Еделвайс 74"

 

21,79

1

20,83

1

 

2

Христиан Георгиев Панчаревски

АТК "Казанлък"

 

26,30

2

24,28

2

 

I ГРУПА - МОМИЧЕТА

 

 

Съст.

No

 

Състезател

 

Представителство

 

Съд. старт

 

ІІ-ри старт.

Класиране

Финал

Класиране

 

38

Кристина Велева Ценева

АК "Трапезица"

 

17

3

24,10

1

 

16

Теодора Теодорова Мънева

АТК "Казанлък"

 

48,68

1

33,19

2

 

48

Стефани Йовкова Спасова

ТД "Чумерна"

 

54,47

2

55,26

3

 

I ГРУПА - МОМЧЕТА

 

 

Съст.

No

 

Състезател

 

Представителство

 

Съд. старт

 

ІІ-ри старт.

Класиране

Финал

Класиране

 

31

Марин Мартинов Марков

АК "Трапезица"

 

16,32

1

15,09

1

 

41

Симеон Огнянов Ганев

АК "Трапезица"

 

33,33

5

23,14

2

 

1

Владислав Тодоров Ангелов

АК "Трапезица"

 

26,14

2

26,48

3

 

25

Емилиян Ивайлов Иванов

АСК "Вертикал"

 

28,00

3

28,51

4

 

15

Ян Марчелов Ямелиев

АК "Трапезица"

 

36,08

6

31,75

5

 

12

Александър Гаврилов Ганчев

КЕС "Вертикален свят"

 

30,98

4

31,98

6

 

II ГРУПА - МОМИЧЕТА

 

 

Съст.

No

 

Състезател

 

Представителство

М А + М Б

І-ви старт

Класиране

М А + М Б

ІІ-ри старт

Класиране

 

11

Антония Василева Флорова

АТК "Казанлък"

29,68

1

28,59

1

 

24

Гергана Илянова Атанасова

АК "Трапезица"

31,02

4

28,76

2

 

9

Виктория Георгиева Балчева

АТК "Казанлък"

32,07

5

29,79

3

 

105

Доротея Василева Николова

АК "Еделвайс 74"

30,93

3

34,77

4

 

19

Юлия Красимирова Керемидчиева

АК "Трапезица"

30,84

2

35,01

5

 

3

Цветелина Христова Иванова

КЕС "Вертикален свят

36,87

6

41,11

6

 

97

Росица Ременова Иванова

АТК "Казанлък"

45,15

7

42,13

7

 

46

Теодора Тодорова Байрактарова

ТД "Чумерна"

1,05,90

8

-

8

 

 

ІІ ГРУПА - МОМЧЕТА

 

 

Съст.

No

 

Състезател

 

Представителство

М А + М Б

І-ви старт

Класиране

М А + М Б

ІІ-ри старт

Класиране

 

66

Мартин Андреев Мороз

АК "Трапезица"

25,23

1

22,64

1

 

14

Виктор Валентинов Драганов

АТК "Казанлък"

-

10

34,10

2

 

28

Мартин Емилов Митев

АСК "Вертикал"

40,80

3

38,60

3

 

8

Генчо Бориславов Генчев

АК "Трапезица"

41,00

4

40,46

4

 

7

Паруш Илиянов Димитров

ТД "Чумерна"

42,79

5

41,85

5

 

33

Иван Николаев Монед

КЕС "Вертикален свят"

52,48

7

48,20

6

 

4

Преслав Танед Стефанов

АК "Трапезица"

47,67

6

48,51

7

 

22

Кристиян Руменов Драгозов

АК "Трапезица

56,49

8

55,38

8

 

51

Тихомир Христов Христов

АТК "Казанлък"

31,55

2

-

9

 

30

Галимир Галимиров Петранов

АСК "Вертикал"

1,12,79

9

-

10

 

 

IIІ ГРУПА - МОМИЧЕТА

 

 

Съст.

No

 

Състезател

 

Представителство

М А

МБ

Общо

Класиране

 

106

Полина Пламенова Петкова

АК "Еделвайс 74""

26,09

28,12

54,21

1

 

21

Севда Тошкова Господинов

АСК "Вертикал"

35,57

36,95

1,12,52

2

 

37

Таня Николаева Баръмова

АК "Еделвайс 74"

40,65

-

-

3

 

54

Анета Красимирова Николова

ТД "Чумерна"

-

-

-

4

 

 

IIІ ГРУПА - МОМЧЕТА

 

 

Съст.

No

 

Състезател

 

Представителство

М А

МБ

Общо

Класиране

 

17

Светослав Христов Савов

АК "Трапезица

10,41

14,53

24,94

1

 

103

Христо Михайлов Петков

АК "Еделвайс 74"

15,74

13,72

29,48

2

 

20

Божидар Здравков Любенов

АК "Трапезица

19,04

18,01

37,05

3

 

110

Никола Русинов Илиев

АК "Еделвайс 74"

19,51

20,69

40,20

4

 

104

Пламен Иванов Петров

АК "Еделвайс 74"

19,62

20,91

40,53

5

 

26

Бранимир Светлинов Стоилов

АСК "Вертикал"

-

-

-

6

 

V ГРУПА - ДЕВОЙКИ

 

 

Съст.

No

 

Състезател

 

Представителство

М А

МБ

Общо

Класиране

 

45

Тихомира Николова Недялкова

КЕС "СЕЛТ"

20,01

23,60

43,61

1

 

36

Гергана Илиева Михова

АК "Еделвайс 74"

22,70

30,95

53,65

2

 

6

Мила Кръстева Гордеева

АК "Трапезица

25,84

28,83

54,67

3

 

V ГРУПА - МЛАДЕЖИ

 

 

Съст.

No

 

Състезател

 

Представителство

М А

МБ

Общо

Класиране

 

10

Калоян Иванов Добрев

АК "Еделвайс 74"

12,96

13,46

26,42

1

 

108

Данаил Маринов Дончев

АК "Трапезица

19,23

22,914

42,14

2

 

27

Мирослав Василев Симеонов

КЕС "Вертикален свят"

24,87

35,43

1,00,30

3

 

35

Никола Петров Цветанов

"Стратеш"

-

12,83

-

4

 

IV ГРУПА - ДЕВОЙКИ

 

 

Съст.

No

 

Състезател

 

Представителство

М А

МБ

Общо

Класиране

 

43

Спасина Николова Недялкова

КЕС "СЕЛТ"

19,07

17,71

36,78

1

 

52

Рената Илкова Йонкова

КЕС "Вертикален свят""

29,06

29,79

58,85

2

 

29

Емилия Иванова Иванова

КЕС "Вертикален свят"

29,77

32,18

1,01,95

3

 

34

Елена Илиева Михова

АК "Еделвайс 74"

27,36

34,61

1,01,87

4

 

50

Маринела Росенова Ненова

КЕС "Вертикален свят"

42,19

1,06,77

1,48,96

5

 

44

Илияна Радославова Архипова

КЕС "СЕЛТ"

54,57

-

-

6

 

IV ГРУПА - ЮНОШИ

 

 

Съст.

No

 

Състезател

 

Представителство

М А

МБ

Общо

Класиране

 

42

Благовест Георгиев Лазарова

АК "Еделвайс 74"

09,40

10,49

19,89

1

 

47

Методи Володиев Зарчев

КЕС "СЕЛТ"

11,87

10,95

22,82

2

 

18

Злати Георгиев Марков

КАСКП "Еверест"

13,66

10,77

24,38

3

 

98

Петър Ивелино Гавраилов

АК "Трапезица

15,74

11,46

27,20

4

 

32

Даниел Живков Кобашлиев

ТД "Родни Балкани

16,26

18,55

34,81

5

 

39

Ясен Любенов Цеков

ТД "Родни Балкани

20,75

16,16

36,91

6

 

49

Мартин Иванов Добрев

АК "Еделвайс 74"

21,38

25,16

46,54

7

 

  

 

ГЛАВЕН СЪДИЯ : ..........................
/Дим. Павлов/


ГЛАВЕН СЕКРЕТАР: ...........................
/Хр. Кьосев/

Тагове:

София 1142, бул. "Васил Левски" 75
тел./факс (+359 2) 930 05 32; e-mail: office@bfka.org
Булстат 121213771, банкова сметка: Райфайзенбанк,
IBAN - BG86RZBB91551001950421, BIC - RZBBBGSF