Новини

Спортно катерене - купа "Сърнена гора" - деца 1-4 група, 07.11.2021 г., Стара Загора
25 октомври 2021

1. Организатор :

АК "Железник", гр. Стара Загора
контакти: akzheleznik@gmail.com

2. Място на провеждане :

Общинска спортна зала на Стара Загора (бивша спортна зала ДЗУ), бул. „Никола Петков“ 12

3. Възрастови групи:

момчета и момичета
1 група – до 7 години (род. 2014 г. и след)
2 група – 8-9 години (род. 2012-2013 г.)
3 група – 10-11 години (род. 2010-2011 г.)
4 група – 12-13 години (род. 2008-2009 г.)

4. Условия за участие:

За всички състезатели:
– предсъстезателен медицински преглед
– застраховка
- стартова такса: 20 лв.

Състезанието ще се проведе при спазване на противоепидемични правила, указани в Заповед РД-09-856 / 21.10.2021 г. на Министъра на младежта и спорта. Обръщаме внимание, че:
- зарители на състезанието няма да бъдат допускани;
- всички треньори, съдии, длъжностни лица над 18 г. трябва да имат "зелен сертификат" - за ваксинация, преболедуване, тестване - съобразно установените срокове) 
- треньори, длъжности лица и състезатели трябва да спазват дистанция най-малко 1,5 м.;
- треньори и длъжностни лица трябва да бъдат със защитна маска или друго средство, покриващо носа и устата;
- след приключване участие в състезанието, състезателите са длъжни да бъдат със защитна маска или друго средство, покриващо носа и устата.

5. Съдийски състав:

- главен съдия – Калин Гърбов
- съдия - откривател – Калин Гърбов, Костадин Костадинов

6. Регистрация :

Онлайн ТУК , краен срок – 12 ч. на 05.11.2021 г. 

7. Програма:

Програма 1- 2 група
08.00-08.30 - регистрация /1-2 гр./
Скорост
08.30 – 09.20 - Квалификация, финал, награждаване - 1 гр. - момичета и момчета
09.20 – 10.20 - Квалификация, финал, награждаване - 2 гр. - момичета и момчета 
Трудност
09.50 – Демoнстрация и квалификация маршрут I - 1 гр.  - момичета и момчета
10.50 – Демoнстрация и квалификация маршрут I - 2 гр. - момичета и момчета
11.00 - Квалификация маршрут II - 1 гр. - момичета и момчета
12.10 - Квалификация маршрут II - 2 гр. - момичета и момчета
14.30 - Затваряне на зоната за 2 гр.
14.50 - Оглед на маршрутите за 2 гр., демонстрация за 1 гр. /финалът за 1 гр. е флаш /
15.00 – Финал
16.30 - Награждаване

Програма 3 - 4 група
10.30-11.00 регистрация /3-4 гр./
Скорост
11.00 – Квалификация, финал, награждаване - 3 гр./момичета и момчета /
12.00 – Квалификация, финал, награждаване - 4 гр./момичета и момчета /
Трудност
12.00 – Демoнстрация и квалификация маршрут I - 3 гр. - момичета и момчета
12.50 – Демoнстрация и квалификация маршрут I - 4 гр. - момичета и момчета
13.10 - Квалификация маршрут II - 3 гр. - момичета и момчета
14.10 - Квалификация маршрут II - 4 гр. - момичета и момчета
15.30 -Затваряне на зоната
15.50 - Оглед на маршрутите
16.00 – Финал
17.30 - Награждаване


София 1142, бул. "Васил Левски" 75
тел./факс (+359 2) 930 05 32; e-mail: office@bfka.org
Булстат 121213771, банкова сметка: Райфайзенбанк,
IBAN - BG86RZBB91551001950421, BIC - RZBBBGSF