Новини

Спортно катерене - купа "Сърнена гора" - деца 1, 2, 3 група (до 11 год.), 01.11.2020 г., Стара Загора
23 октомври 2020

 1. Организатор :

АК "Железник", гр. Стара Загора
контакти: akzheleznik@gmail.com

2. Място на провеждане :

Общинска спортна зала на Стара Загора (бивша спортна зала ДЗУ), бул. „Никола Петков“ 12

3. Възрастови групи:

момчета и момичета
1 група – до 7 години (род. 2013 г. и след)
2 група – 8-9 години (род. 2011-2012 г.)
3 група – 10-11 години (род. 2009-2010 г.)

4. Условия за участие:

За всички състезатели:
– предсъстезателен медицински преглед
– застраховка
- стартова такса: 20 лв.

(обновена 28.10.20 г.)
Състезанието ще се проведе при спазване на противоепидемични правила, указани в Заповед РД-01-626 / 27.10.2020 г. на Министъра на здравеопазването. Обръщаме внимание, че:
- зарители на състезанието няма да бъдат допускани;
- треньори, длъжности лица и състезатели трябва да спазват дистанция най-малко 1,5 м.; 
- треньори и длъжностни лица трябва да бъдат със защитна маска или друго средство, покриващо носа и устата;
- след приключване участие в състезанието, състезателите са длъжни да бъдат със защитна маска или друго средство, покриващо носа и устата.

5. Съдийски състав :

- главен съдия – предстои информация
- съдия - откривател – Калин Гърбов

6. Регистрация :

Онлайн ТУК , краен срок – 17 ч. на 30.10.2020 г.

7. Програма (обновена 27.10.2020 г.):

07.30 - 08.10 Регистрация
08.10- 08.20 Техническа конференция

СКОРОСТ
08.20-08.30 Демонстр. скорост 1 гр.
08.30 -старт квалиф.1 гр.
09.00-09.15 старт финал 1 гр.

09.20 демонстрация 2 гр.
09.30 -квалиф. 2 гр.
10.10-10.30 финал скорост 2 гр.

10.30 - 11.00 квалиф.скорост 3 гр.
11.00 11.20 финали скорост 3 гр.

11.30 -11.40 Награждаване дисциплина скорост

ТРУДНОСТ
1-ва група
09.30 демонстр. 1ва квалиф.
09.40 -10.30 - 1ва квалиф.трудност
10.40 - демонстр. 2 ра. квалиф.
10.50 - 11.30 втора квалиф.трудност
12.50 - демонстр финал трудност 1 гр.
13.00 -13.30 финали трудност 1 гр. /катери се флаш /
13.40- 13.50 Награждаване трудност 1 гр.

2-ра и 3-та група
11.50 деминстр. 1 ва. квалиф. 2 и 3 групи
12.00 - 13.00 старт 1 квалиф. 2 и 3 гр.
14.50 демонстр 2ра. квалиф. 2и 3 групи
14.00 - 14.50 -2 ра. квалиф. 2 и 3 групи

15.50-16.00 Демонстрация финали 2 и 3 гр.
16.00- 16.50 Финал трудност 2 и 3 групи
17.00 -17.20- Награждаване на 2 и 3 групи

София 1142, бул. "Васил Левски" 75
тел./факс (+359 2) 930 05 32; e-mail: office@bfka.org
Булстат 121213771, банкова сметка: Райфайзенбанк,
IBAN - BG86RZBB91551001950421, BIC - RZBBBGSF