Новини

Спортно катерене - трудност и скорост - деца, юноши и девойки, II кръг от купа "България 2016", 14-15.05.2016г., гр.Казанлък
04 май 2016

 1.Организатор:

Клуб за Екстремни Спортове „СЕЛТ“ – Казанлък, БФКА и Община Казанлък

2. Съдийски състав:

Главен съдия: Спасина Недялкова
Съдии откриватели: Калоян Добрев, Калин Гърбов

3. Условия за участие:

- Картотека в БФКА;
- Предсъстезателен медицински преглед;
- Застраховка;
- Стартова такса – 15 лв;
- стартова такса за незаписаните в обявения срок - 30 лв.

4. Регистрация:

Изпратете e-mail със заявка на адрес: atk@abv.bg , с копие до office@bfka.org. Моля, използвайте формата за заявка
Краен срок за заявка - 17:00 ч. на 12.05.2016 г.

5. Възрастови групи:

1 – ва група – Момчета и момичета до 7 г. (до 2009)
2 – ра група – Момчета и момичета 8 – 9 г. (2007 – 2008)
3 – та група – Момчета и момичета 10 – 11 г. (2005 – 2006)
4 – та група – Момчета и момичета 12 – 13 г. (2003 – 2004)
5 – та група – Юноши и девойки 14 – 15 г. (2001 – 2002)
6 – та група – Юноши и девойки 16 –17 г. (1999 – 2000)
7 – ма група – Юноши и девойки 18–19 г. (1997 – 1998)

За възраст на състезател се считат навършените години в календарната година, напр. роден на 31.08.1997 г. през 2016 г. е на 19 г.
6. Място на провеждане:

Гр. Казанлък, ул. Капрони 1И, спортна площадка зад Общински Младежки център (Младежки дом) 



7. Програма:
Събота, 14-ти май 2016 г.

07:30 – 08:00 - Регистрация
08:10 – Техническа конференция
08:20 – Демонстрация „Скорост“
08:30 – 10:00 – Старт „Скорост“ /квалификации и финали - 4; 5; 6; 7 групи/ 10:30 – Награждаване - „Скорост“
10:45 – Демонстрации 1 маршрут /квалификации трудност/
11:00 – Старт квалификации трудност /4; 5; 6; 7 групи/
12:45 – Демонстрации 2 маршрут /квалификации трудност/
13:00 – Старт 2 маршрут квалификации трудност /4; 5; 6; 7 групи/
15:30 – Отваряне на зоната за изолация
16:00 – Затваряне на зоната за изолация
16:50 – Оглед на финалите
17:00 – 19.00 Финали трудност /4; 5; 6; 7 групи /
19:30 – Награждаване.

Неделя, 15-ти май 2016 г.

07:30 – 08:00 – Регистрация 08:10 – Техническа конференция
08:20 – Демонстрация „Скорост“
08:30 –10:30 – Старт „Скорост“ /квалификации и финали/ - 1-ва, 2ра и 3та група 10:45 – Награждаване – „Скорост“
11:00 – Демонстрации 1ви маршрут /квалификации трудност/
11:15 – Старт квалификации трудност /1-ва, 2ра и 3та група/
13:00 – Демонстрации 2 маршрут /квалификации трудност/
13:15 – старт 2 маршрут квалификации трудност /1-ва, 2ра и 3та група /
15:00 – Отваряне на зона за изолация/1-ва, 2ра и 3та група /
15:30 – Затваряне на зоната за изолация/1-ва, 2ра и 3та група /
16:20 – Оглед на финалите /1-ва, 2ра и 3та група /
16:30 – 18:30 Финали трудност /1-ва, 2ра и 3та група /
19:00 – Награждаване

Забележка: Организаторите си запазват право на промени в програмата.

8. Настаняване:
Преференциални цени за настаняване при нашите приятели от Хотел „Казанлък“. Телефон за информация и резервации 0884939497- Гергана Димитрова.

9. Награди:

Материални награди и медали за призьорите.
Наградите са осигурени от спонсорите на състезанието:

     

       

София 1142, бул. "Васил Левски" 75
тел./факс (+359 2) 930 05 32; e-mail: office@bfka.org
Булстат 121213771, банкова сметка: Райфайзенбанк,
IBAN - BG86RZBB91551001950421, BIC - RZBBBGSF