СКИ РАЛИ в ПИРИН - купа "СВОБОДНИ ПЛАНИНИ"

Място за обсъждане на теми свързани с алпинизма, катеренето, ски-алпинизма и всичко отнасящо се до дейността на ФБАК и нейните членове

Модератор: Dora Marinova

СКИ РАЛИ в ПИРИН - купа "СВОБОДНИ ПЛАНИНИ"

Мнениеот Орлин Чачановски » Чет Мар 24, 2011 9:46 am

КАРАНЕТО НА СКИ И СНОУБОРД В ПЛАНИНАТА НЕ Е ПРЕСТЪПЛЕНИЕ!!!

И тази година Асоциация Свободни Планини организира и провежда състезание по ски-алпинизъм в Пирин Планина. Отново каним за участие и всички backcountry сноубордисти.
Състезанието е индивидуално и всеки може да избира, в заависимост от силите, подготовката и амбициите си по кой от трите маршрута да премине.
Ние имаме амбицията, в това състезание да се превърне в РАЛИТО на ПРИЯТЕЛИТЕ, където любовта към планината, спортното благородство и приятелството ще доминират

П О К А Н А
За участие в състезание по ски-алпинизъм,
купа „СВОБОДНИ ПЛАНИНИ”,
дисциплина “ИНДИВИДУАЛНО ”,
02.04.2011 г., ПИРИН ПЛАНИНА


1. Организатор:
Сдружение „СВОБОДНИ ПЛАНИНИ”
с любезното съдействие на Туристическа агенция „Кънекшънс”

2. Място на провеждане:
ПИРИН ПЛАНИНА, района на х. Вихрен

3. Заявки за участие:
skidzen@abv.bg,
0878713343 – Георги Георгиев – Черния
o.chachanovsky@gmail.com

4. Условия за участие:
- картотека в БФКА / само за група А/
- предсъстезателен преглед
- планинска застраховка
- стартова такса за участник:
в група „А” - 15 лв., в група „В” - 10 лв., в група „С”- 5 лв.

Цена за коктейла: 10 лв. на човек

5. Маршрут на състезанието:
Група А – Шилигарника – х. „Вихрен” – Муратово езеро – Бъндеришка порта – Муратово езеро – вр.Хвойнати – х.Вихрен
Група В – Шилигарника – х. „Вихрен” – Муратово езеро - вр.Хвойнати – х.Вихрен
Група С - Шилигарника – х. „Вихрен” – Муратово езеро – х.Вихрен

6. Съдийско ръководство:
трасьор: Георги Георгиев – Черния
Съдии: Старт/Финал
Съдии по трасето:
Секратарият:




7. Програма:
01.04.2011 г. – петък
19.00 - 20:30 ч. – регистрация – Гостилница Бай Миле - ул.Цар Иван-Асен II 20 /под х-л Тане/
20.30 ч.– техническа конференция – Гостилница Бай Миле - ул.Цар Иван-Асен II 20 /под х-л Тане/

02.04.2011 г. - събота
07:30 ч. – старт - Шилигарника

20:00 ч. – награждаване и закриване на състезанието,
коктейл – Гостилница „Бай Миле“ - Цена за коктейла - 10 лв. на човек

8. Екипировка
Според правилника на БФКА по ски-алпинизъм:
за група „А” - ИЛУ, седалка, двоен осигурителен ремък с карабинери и котки са задължителна екипировка;
за групи Б и С - ИЛУ )
За участващите със сноуборд - ИЛУ, снегоходки и щеки.

Важно!!! Организаторите си запазват правото на промени в зависимост от снежните условия и метеорологичната обстановка.

МЕСТА ЗА НАСТАНЯВАНЕ:
1. ПРОЕВА къща – тел. 0889 235491 /Николай Проев/
- до 10 души / 12 лв.
2. Вилно Селище МЕТИН – тел. 0897 982467 /Метин Алиев/
- до 12 души / 12 лв.
3. СТРАКОВА къща (Бай Миле – тел. 0898 598400 /Михайл Страков/
3 мезонета х 4 души / 15 лв.
4. Хотел „КЪНЕКШЪНС” с.Баня тел. 0897 907136 /Свободин Димитров/
– до 28 души / 8 лв. (хотела е пред откриване)
5. „Хаджипопова къща“ тел. 0898633133 /Иван Попов – Аджи/
- До 18 души / 12 лв.
Орлин Чачановски
 
Мнения: 22
Регистриран на: Вто Дек 26, 2006 11:01 am
Местоположение: София

Re: СКИ РАЛИ в ПИРИН - купа "СВОБОДНИ ПЛАНИНИ"

Мнениеот Орлин Чачановски » Пон Апр 04, 2011 2:22 pm

Ето и класирането

Класиране група А
1 Младен Данков 2.57 м.
2 Петя Колчева 3.05 м.
3 Владимир Астраджиев 4.22 м.
4 Дамян Дянков 4.55 м.
5 Стоян Мицев Б маршрут

Класиране група Б
1 Иван Парлапанов 2:04ч.
2 Аспарух Вълчев 2:04:30ч.
3 Жеко Вътев 2:17ч.
4 Иван Геров 2:25ч.
5 Любомир Бояджиев 2:25ч.
6 Иван Златев 2:26ч.
7 Атанас Малеев 2:35ч.
8 Захари Грънчаров 2:37ч.
9 Йоана Кемилева 2:41ч.
10 Костас Канидис 2:41ч.
11 Михаил Кадев 2:41:30ч.
12 Илияна Ценова 2:49ч.
13 Васил Латин 2:53ч.
14 Любен Любенов 2:54:30ч.
15 Владислав Ангелов 2:58ч.
16 Яница Златева 3:07ч.
17 Стефан Вътев 3:12:30ч.
18 Георги Маринкев 3:13ч.
19 Александра Христова 4:00ч.
20 Ана Манова 4:01ч.
21 Константин Делисипков 4:26ч.
22 Даниел Шахънски 4:37ч.
23 Димитър Карпачев 4:53ч.
24 Станислав Дамянов м.С
25 Михаил Димитров х.Вихрен
26 Константин Дренски х.Вихрен

Класиране група C
1 Димитър Начев 1:38ч.
2 Стамен Станимиров 1:39ч.
3 Любов Хлебарова 2:11ч.
4 Иван Глушков 3:40ч.
5 Розалина Михайлова 4:38ч.
6 Иван Глушков 1 х.Вихрен
7 Антон Худжов х.Вихрен
8 Сава Владов х.Бъндерица
Орлин Чачановски
 
Мнения: 22
Регистриран на: Вто Дек 26, 2006 11:01 am
Местоположение: София


Назад към Обща дискусия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron