Резултати от Врацаш

Място за обсъждане на теми свързани с алпинизма, катеренето, ски-алпинизма и всичко отнасящо се до дейността на ФБАК и нейните членове

Модератор: Dora Marinova

Резултати от Врацаш

Мнениеот aldisha » Нед Май 11, 2008 10:16 am

Здравейте, бих искал да попитам дали има някакви излезли резултати от провелия се летен алпийски сбор на Враца. Знам че алпиниадата не е с чак толкова състезателен характер, но все пак по обявения регламент ще излязат ли резултати в неташ
aldisha

Мнениеот Dora Marinova » Сря Май 14, 2008 6:19 pm

Здравейте, отчет и резултати от Държавния летен злпийски сбор може да видите публикувани в сайта.
Dora Marinova
Site Admin

Мнениеот damqncholpanov » Нед Май 18, 2008 2:13 pm

zdraveite. az sam kraino vazmoten ot ot4eta na g. vasilev za durjaven leten sbor 1-3.05.2008g. vraca. kraino sam obiden ot. pisanoto 4e nie sme bili u4udeni 4e imalo takiva iziskvaniq. iskam da popitam po kakuv na4in mojehme da se zapi6em za u4astie, sled koto vidqhme teh. rakovoditel i dulgo bqhe s nego pred alpiiskiq dom obsujdaiki nqkakvi temi. i na kraq kazva az si trugvam, nie pitame, ami teh. konferenciq nqma li da ima, a toi kazva ne tonqma jelae6ti... pitam do koga vseki 6te pravi izkazvaniq, sled kato ne e bil tam ne e vidql prosto e 4ul ise izkazva. a v slu4aq g. vasilev e pisal kakvoto mu e udobno. az sam mn. jestoko obiden, i mislq 4e nesam samo az ima6e mom4eta ot karlovo i v. turnovo ni pitat nqma li da ima teh. konf. i az im kazvam ne teh. rakovoditel si zamina. te ostanaha u4udeni kak taka. i v edin momen nie sme izkazali u4udvane 4e imalo takiva iziskvaniq.
damqncholpanov

Мнениеот Dora Marinova » Пон Май 19, 2008 4:53 pm

Здравейте,
Не съм 100 % сигурна, но струва ми се, визирате моето изказване във Вашия постинг- "pitam do koga vseki 6te pravi izkazvaniq, sled kato ne e bil tam ne e vidql prosto e 4ul ise izkazva". Мисля, че не е необходимо да даваш мнение единствено и само въз основа на собствения си емпиричен опит. Когато Федерацията възлага на някого да бъде технически ръководител, това означава, че тя изцяло разичта на неговата отговорност, преценка и действия.
Г-н
Dora Marinova
Site Admin

:shock:

Мнениеот roX » Сря Май 21, 2008 10:36 pm

Направо се изумявам от отчета на г-н Василев. За мен той е пълен с неточности и не струва нищо. Обиден съм преиначените неща от страна на техническия ръководител. Не виждам смисъл да се занимавам с обеснения кое как е било. Хубаво е, че покатерихме поне малко за сметка на алпиниадата :lol:
Росен Тотев
roX

Мнениеот aldisha » Вто Май 27, 2008 7:38 am

Прочетах отчета, но там не пишеше това което ме интересува - коя свръзка кои маршрути е изкатерила! Тази информация ще може ли да се публикува тука или на главната страница в сайташ
aldisha

Мнениеот aldisha » Пон Юни 09, 2008 7:32 am

Толкова ли няма там някой, които да отидели 2-3 минутки и да напише : Победителите са изкатерили това, на второ място свръзката е изкатерила онова и на 3то място - еди какво си ш
aldisha

Назад към Обща дискусия