Крайното класиране за 2007 ш

Място за обсъждане на теми свързани с алпинизма, катеренето, ски-алпинизма и всичко отнасящо се до дейността на ФБАК и нейните членове

Модератор: Dora Marinova

Крайното класиране за 2007 ш

Мнениеот aldisha » Вто Яну 22, 2008 11:54 pm

Здравейте, искам да попитам в сайта излезе ли тема с резултатите от крайните класирания в дисциплините в състезателното катерене за 2007г. ш Ако я има тази информация може ли някой да ми прати линк.
Мисля, че е доста интерсна тази информация. Все пак да се види от всичките кръгове, кой кои места е заел, колко точки има, и така едно крайно класиране да се оформи в различните групи. Да видим при мъжете, жените, децата, какво става. Скорост, трудност, боулдърш
Федерацията предполагам, че събира тази информация и мисля че ако се пусне в сайта ще бъде много добре.
aldisha

Мнениеот Dora Marinova » Сря Яну 23, 2008 6:53 pm

Здравейте! Остава ми още малко да дооформя крайното класиране на клубовете за 2007 г. Първо ще бъде предоставено на клубовете, за да може да ги огледат и отстраним евентуални грешки и неточности. Може би е добре да си припомните как става класирането: http://bfka.org/news2007/Clubs-system_rank-final.xls След като имаме крайното класиране ще можете да направите класиране в отделните спортове и дициплини, които Ви интересуват.
Dora Marinova
Site Admin

Мнениеот aldisha » Чет Яну 24, 2008 12:41 pm

Да, ние получихме официалните резултати за всички състезания и си направихме сметката за състезателите на нашият клуб. Но мисълта ми беше някакво генерално гласиране за всички клубове ако се появи в сайта на Федерацията ще е много добре. Нали нещо от типа: от всички кръгове на държ. по боулдър по точки 1во място за ... 2ро за... и т.н., после за скорост и трудност и т.н. По пример от кръговете за европйеската или световната купа да кажем както излязаха там крайните класирания.
aldisha

Назад към Обща дискусия